Kolektory słoneczne
Pdf Print16x16

        
      Ofertę naszą kierujemy zarówno do klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczychIstotą prawidłowego funkcjonowania całego systemu solarnego jest dobór odpowiedniej ilości kolektorów słonecznych oraz pojemności zbiornika  do faktycznych potrzeb ich przyszłego użytkownika.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo każdy możliwy wariant przygotowany w postaci kompletnych zestawów dopasowanych do jego oczekiwań.Decydując się na zakup zestawu mamy pewność, że wszystkie elementy będą do siebie pasować co gwarantuje sprawne działanie.  Oferujemy kolektory zarówno płaskie jak i próżniowe. 

 Klienci biznesowi

Oferta kompleksowych instalacji solarnych jest przede wszystkim do przedsiębiorców, którzy prowadzą:

- hotele
- pensjonaty
- sanatoria
- ośrodki wypoczynkowe, kempingi, pola namiotowe
- lokale gastronomiczne
- myjnie samochodowe
- zakłady produkcji spożywczej
- inne obiekty o dużym zapotrzebowaniu na ciepłą wodę użytkową

Za sprawą wciąż rosnących źródeł energii ogrzewanie pomieszczeń oraz wody użytkowej jest z roku na rok coraz droższe.
Sprawę wprowadzania oszczędności  za media grzewcze rozwiązują kolektory słoneczne. Im większe zapotrzebowanie na ciepłą wodę tym szybciej zwracają się poniesione koszty inwestycyjne. Oszczędności dla średniej wielkości obiektu hotelowego wahają się ok. 10 -12 tys. zł rocznie a w przypadku ogrzewania wody basenowej znacznie więcej.
Instalacje kolektorów słonecznych wykonuje się zarówno w  w obiektach nowo budowanych jak i w istniejących, wykorzystując n.p  szachty wentylacyjne i telekomunikacyjne.


Aby zapewnić naszym klientom optymalną pracę zainstalowanego urządzenia firma nasza w oparciu o dane przekazane przez inwestora dotyczące n.p ilości domowników, założonej funkcji montowanego urządzenia / ogrzewanie wody użytkowej, wspomaganie centralnego ogrzewania, podgrzewanie wody w basenie i.t.p /           dobiera rodzaj i ilość modułów solarnych oraz rodzaj i pojemność zbiornika.
Wszystkie urządzenia, znajdujące się w naszej ofercie posiadają certyfikat Solar Keymark, wymagany przy ubieganiu się o dofinansowanie unijne. 


Pomagamy w uzyskaniu dotacji w wysokości do 45% na zakup oferowanych przez nas kolektorów słonecznych !